Henryk Dzwonkowski - adwokat

tel./fax.: 42 67-67-687
tel.: 42 676-20-39

                                                                                                                                                                    

kancelaria prawnicza Łódź

Zespół

Prof. dr hab. Henryk Dzwonkowski Właściciel Łódź

Prof. dr hab. Henryk Dzwonkowski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (1974 -1978). Pełni funkcję Kierownika Zakładu Prawa Daninowego, Zobowiązań i Procedur Podatkowych w Katedrze Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Tam też prowadzi działalność naukową. Zrealizował liczne staże naukowe na uniwersytetach w Paryżu (Sorbona, Paryż X i Paryż XII), Uniwersytecie Kraju Basków w San Sebastian i w Akademii Prawa Podatkowego w Amsterdamie. Był wykładowcą w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji, dla której wykładał w największych miastach Europy (Bruksela, Berlin, Londyn, Manchester, Birmingham i Oslo). Prowadził również wykłady w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego, gdzie sprawował dodatkowo funkcję prodziekana.

więcej
Jakub Marusik Doradca podatkowy / Konsultant prawny Łódź

Doradca podatkowy i konsultant prawny w Kancelarii Adwokacko-Podatkowej prof. Henryka Dzwonkowskiego, prawnik. Został wpisany na listę doradców podatkowych pod numerem 12625. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

więcej
Jagoda Kondratowska-Muszyńska Doradca podatkowy / Konsultant prawny Łódź

Doradca podatkowy i konsultant prawny w Kancelarii Adwokacko-Podatkowej prof. Henryka Dzwonkowskiego, prawnik. Została wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 13578. Doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

więcej
Marta Damaz Doradca podatkowy Łódź

Doradca podatkowy w Kancelarii Adwokacko-Podatkowej prof. Henryka Dzwonkowskiego. Została wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 13451. Doktorantka na Wydziele Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

więcej
Maciej Dzwonkowski Konsultant podatkowy Łódź

Konsultant podatkowy w Kancelarii Adwokacko-Podatkowej prof. Henryka Dzwonkowskiego.

więcej