Henryk Dzwonkowski - adwokat

tel./fax.: 42 67-67-687
tel.: 42 676-20-39

                                                                                                                                                                    

kancelaria prawnicza Łódź

Rodzaje usług

Zakres naszych usług obejmuje szeroko rozumiane prawo gospodarcze.

Wynika to ze specjalizacji prof. dr hab. Marii Królikowskiej - Olczak (europejskie prawo gospodarcze), prof. dr hab. Henryka Dzwonkowskiego (prawo podatkowe) oraz pozostałych pracowników Kancelarii (głównie doradców podatkowych i specjalistów w zakresie prawa podatkowego).

Nie ograniczamy się jednak do usług na rzecz podmiotów gospodarczych. Osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą osiągają także dochody z innych źródeł, np. akcji, udziałów, czy nawet wygranych w grach losowych. Pomożemy także przy sprawach związanych z podatkiem od spadków i darowizn oraz z podatkiem od posiadania nieruchomości.

Czasami nawet dochody małoletnich dzieci mogą być przedmiotem różnych interpretacji. Dlatego, obok problemów związanych z konsekwencjami podatkowymi fuzji i podziałów spółek mamy w naszej ofercie zagadnienia planowania podatkowego dla osób fizycznych. Dodajmy, że tak jak osoby fizyczne mogą mieć problemy podatkowe od dzieciństwa do jesieni życia, tak przedsiębiorstwa powinny być zakładane bądź likwidowane z myślą o konsekwencjach podatkowych, jakie to ze sobą niesie.